Forum Home Shipping Problem/Questions Разберитесь с утерянным отправлением

Разберитесь с утерянным отправлением

Last post 5/29/2012 7:06:20 PM by Olga Kovaleva 1 replies.
Post at: 5/29/2012 7:06:20 PM
  • Olga
  • Olga
  • Member since 2017-10-17
 Мой заказ отправлен еще в январе. Я сама подала на розыск посылки. Через две недели мне позвонили из моего почтового отделения и сказали, то отправление признано утерянным. Писала в службу поддержки, там меня вежливо посылают...Просто в каждом письме прося подождать еще несколько дней!  Я жду уже четыре месяца!!!  Если вы в ближайшее время не решите мою проблему, буду писать во всех соц сетях негативные отзывы о вас! Заказ 9950006975430000246118.

Post at: 6/1/2012 11:08:30 AM
Здравствуйте, спасибо за ваше сообщение. Мы очень сожалеем, что вы не получили свой ​​пакет, мы уже обратились на почту, чтобы проверить состояние пакета для вас, но не получили никакого ответа от них пока нет. Вы сказали, что позвонят с поста, которая подтвердила потерю пакета, можно ли получить письменный документ от вашего местного сообщение, пожалуйста? Если да, пожалуйста, вышлите его sales@tinydeal.com с номером заказа. Спасибо за ваше понимание.
С уважением,
Elise
TinyDeal.com

Hello, thanks for your message.
We are so sorry that you did not receive your package, we have already requested the post office to check the package status for you, but not get any reply from them yet.
You said that you receive a call from the post that confirmed the lost of your package, is it possible to get a written document from your local post please? If yes, please kindly send it to sales@tinydeal.com with your order number.
Thanks for your understanding.
Best regards,
Elise
TinyDeal.com
Hope you will enjoy your purchase on TinyDeal. Best regards, Elise TinyDeal.com

Displaying to (of Replies) | page /

Please Login | Register first if you want to submit your topics.
  Reply to an Existing - Tinydeal.com Forum
Check Code View is unclear,for a

Error Image Member of TinyDeal.com, please login and submit
Error Image  
  *Email Address:
  *Password:

Forgot your password? Click Here.
New customer? Start here.

Edit an Existing Message- Tinydeal.com Forum
Delete This Post - Tinydeal.com Forum

Join our community : tinydeal bolg tinydeal on Twitter tinydeal on Facebook tinydeal on YouTube